O firmie PlantPur

Producent łóżek kontyentalnych - PlantPur Na Dzień Dobry

 

Wierzymy, że sen jest supermocą, która ładuje wszystko, to co nas otacza i to, co robimy. Jako producent oraz sprzedawca łóżek i materacy — spędziliśmy lata studiując magię snu. Jesteśmy pewni, że dobry sen zmienia wszystko. Sprawia, że jesteśmy bardziej przyjaźni, szybsi, mądrzejsi... a nawet cieplejsi i milsi dla siebie. Gdybyśmy wszyscy dobrze i ekologicznie spali, nasz świat byłby jaśniejszy.

Od 1993 roku istniejemy w branży meblowej — Poświęciliśmy godziny na badaniu snu, surowców i tworzeniu ekologicznych produktów w oparciu o rzeczywiste potrzeby klientów i opinie. Wynik? Najbardziej innowacyjne produkty do spania, o których nikt inny nie śnił. Kontyntalne łóżka z pojemnikiem na poście, odpinany pokrowiec nawierzchniowy, ekologiczna pianka, klejenie żywicą, recyklingowane dzianiny oraz tkaniny, sadzenie drzew... to tylko jedne z naszych eko — innowacji.

Priorytetem PlantPur jest zadbanie o środowisko i higienę, a także fachowe doradztwo oraz gwarancja komfortu. Oferujemy materace rehabilitacyjne, materace dla dzieci, materace dla alergików oraz łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne z modnymi zagłówkami. Zapewniamy darmową dostawę, 101 nocy testów, a także gwarancję do 30 lat."